Uroczysta Gala Stypendialna PROMOVERE TALENTA

Z przyjemnością informujemy, że 26 września br. odbyła się z udziałem Pana Jacka Sutryka Prezydenta Wrocławia uroczysta Gala Stypendialna PROMOVERE TALENTA w czasie której zostały wręczone stypendia Samorządu Miasta Wrocławia, dla uczniów wyróżniających się wybitnymi osiągnięciami naukowymi. Z wielką przyjemnością informujemy, że stypendium z naszej szkoły otrzymali:

Iga Paś z klasy 5b

Wiktoria Góra z klasy 7a

Adam Szejnar z klasy 5d

Wyróżniamy najlepszych z najlepszych. Jestem dumny z naszych uczniów. Serdecznie im gratuluję i trzymam kciuki, aby ten zapał do pogłębiania swoich umiejętności nigdy nie zgasł. Wierzę też, że w przyszłości zdobyta wiedza będzie wykorzystywana również na rzecz Wrocławia. (Jacek Sutryk, Prezydent Wrocławia)

Stypendia zostały przyznane uczniom, którzy wykazali się nie tylko wysokimi wynikami w nauce, ale również zaangażowaniem w rozwijanie swoich pasji i talentów. Inicjatywa ta ma na celu wspieranie młodych talentów oraz motywowanie do dalszego rozwoju i osiągania kolejnych sukcesów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom i życzymy im dalszych sukcesów!

1 października 2024 | Powrót do spisu wiadomości