Szkoła Podstawowa nr 84
we Wrocławiu
im. Ruchu Obrońców Pokoju
Menu

Dostępność nauczycieli 2023/2024

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy, aby umawiać się z nauczycielami poprzez dziennik elektroniczny "Librus".

Lp.Imię i nazwisko nauczycieladzień tygodniagodzinasala
1Adamczyk Bognaponiedziałek, czwartek7:30-8:00 8:15-8:45pokój nauczycielski
2Bankowicz Grażynaśroda7.00 - 7:552.10
3Bańska Bernadettawtorek8.55 - 9.401.26
4Błaszczyńska Beata środa10.30-11.300.53
5Borecka Martaśroda7:00-8:000.35
6Brzezińska Joanna
7Czarnobrewa-Fuksińska Renataponiedziałek13.00 - 14.00gabinet wicedyrektora
8Czuczman-Ulus Weronikaśroda15.30-16.001.13
9Fałat Irenawtorek9.40-10.40
10Finke Ewawtorek6.45 - 7.451.23
11Gaczoł Marzenawtorek,
środa
14.45-15.15
13.50-14.20
2.23
12Góra Iwonaśroda12:30 - 13:301.15
13Grądowski Krzysztofpiątek09:50 - 10:50pokój nauczycieli w-f
14Grzegórzko- Dędek Maria wtorek17.00-18.00
15Hałka-Wojtasiewicz Hannaśroda, czwartek7:30 - 8:00pokój nauczycielski
16Hardt Anitaponiedziałek13.30 - 14.30pokój nauczycielski
17Jakubiak- Szydłowska Ewaponiedziałek,środa7.30 - 8.00pokój nauczycielski
18Just Rafałczwartek13.00 - 14.00gabinet dyrektora
19Kamieńska Anita poniedziałek, wtorek7.30 - 8.00pokój nauczycielski
20Kasiuk Dorotawtorek6.45-7.450.34
21Kembrowska Ewelina
22Kholodko Vitawtorek 13.30-14.30pokój nauczycielski
23Kiliński Zbigniewponiedziałek, piątek7:30-8:00
24Kochan-Marchot Katarzynaponiedziałek11:30 - 12:30biblioteka
25Kolanowska Elżbieta wtorek7.00 - 8.000.16
26Krawczyk Iwonaśroda 10.30 - 11.30biblioteka
27Królikowska Agnieszkaczwartek, piątek7.30 - 8.00
28Krynicka Angelikaśroda 10:35 - 11:35
29Krzysztofik Katarzynaśroda13:40 - 14:401.08
30ks. Zacharczuk Maciejwtorek14.25-15.25pokój nauczycielski
31Kuligowska Katarzynawtorek7.45 - 8.45biblioteka
32Kulińska Renataponiedziałek9:45- 10:45pokój nauczycielski
33Kurzawa Krzysztofśroda,
czwartek
11.30 - 12.00
14.30 - 15.00
pokój nauczycieli w-f
34Kutrzuba Sylwiaśroda, piątek7:30 - 08:00
35Kuziomko Paulapiątek11:30 - 12:30pokój nauczycieli w-f
36Kwiatkowska Aleksandrawtorek, środa 16.30 - 17.000.35
37Łaś Iwonawtorek7.00 - 8.002.11
38Libera-Pierścińska Monikaponiedziałek7.55-8.55
39Lulewicz Kamilawtorek 11.30 - 12.30biblioteka
40Madajczak Małgorzataponiedziałek7.55 - 8.55
41Majewska Alicjaczwartek10.30 - 11.30pok. naucz. 1.15
42Małolepsza Bożena
43Manczur Joannaśroda14:30 - 15:300.19
44Matuk Alaponiedziałek11.30-12.30pokój asystentów między. (parter)
45Matura Annaczwartek11.30 - 12.300.38
46Mężyk-Mazur Annaponiedziałek, środa11.00-11.301.11
47Michalec Jolantaczwartek, piątek7.00 - 7.30 7.00 - 7.301.09
48Mrozek-Hunkiewicz Anetawtorek,środa 13.30-14.00 12.30-13.00
49Niegosz Bogumiłwtorek8:00-8:55pokój nauczycieli w-f
50Niepołońska Danuta
51Ocharski Grzegorzpiątek7:00 - 8:000.15
52Ogrodnik Nataliapiątek 8:45 - 9:45pokój nauczycieli w-f
53Osenkowska Joannaponiedziałek piątek13.40 - 14.10 7.00 - 7.30pokój nauczycielski
54Pajtasz Monikawtorek9.40 - 10.40pokój nauczycieli w-f
55Palonka Agnieszkapiątek16.30 -17.301.12
56Pierzchała Agnieszkawtorek07:00 - 08:00
57Płóciennik Paulinaśroda15:00 - 16:001.12
58Połch Antoninaśroda15.00 - 16.00biblioteka szkolna
59Popadycz Jolantaśroda, czwartek7.30- 8.00pokój nauczycielski
60Poprawska Marcelinawtorek9.45 - 10.45
61Prusak Joannaśroda7:00 - 8:00 2.12
62Rykowska Katarzynawtorek8.45 - 9.45
63Rzepiennik Karolwtorek8:45 - 9:45
64s. Mrozik Karinaśroda, czwartek7.30 - 8.000.31
65s. Musiał Joannawtorek, piątek10.00 - 10.30pokój nauczycielski
66Sapa Gizelaśroda14.25 - 15.250.14
67Sawa-Gawlińska Elżbietawtorek11.20 - 12.20
68Schiffler Marcinśroda, 13.00 -14.00pokój nauczycielski
69Seredyńska Alicjaśroda11.30 - 12.30pokój nauczycielski
70Sobiecka Karolinawtorek 12:30 - 13:30pokój nauczycielski
71Sobko Annaśroda, czwartek1.2pokój nauczycielski
72Stańczak Renatawtorek7.00- 8.00
73Standio Sławomirponiedziałek15.00 - 15.30s. 0.18
74Stankiewicz Dariaponiedziałek15.40 - 16.401.10
75Stasiaczek Michałponiedziałek8:30-9:30pokój nauczycieli w-f
76Staszkiewicz Małgorzataśroda7:45 - 8:45
77Suleja - Wysocka Martaśroda7:30 - 8:00
78Szabatowski Arturponiedziałek, środa7.30 - 8.00
79Szymańska Joannaczwartek 9.35 - 10.351.28
80Szymborska Zdzisława
81Szympel Agnieszkapiątek11.30 - 12.300.53
82Teper-Kubiak Karolinaczwartek8.00 - 9.00
83Tomaszewska-Mitek Barbarawtorek14.30 -15.301.13
84Tumir Annaśrodą 13.30 - 14.30
85Turska Beataczwartek 13.30 - 14.300.22
86Weremij Paulinawtorek11.30 - 12.30
87Wielogórski Krzysztofczwartek14:30 - 15:301.07
88Wiercik Aleksandraśroda11.30 - 12.30pokój nauczycielski
89Wilk Małgorzataczwartek 9:40 - 10:40
90Witkowska Aleksandraśroda, piątek7.30 - 8.00
91Włodarczyk Marzenaponiedziałek13.00 - 14.00gabinet wicedyrektora
92Wójcik Beataśroda8.45 - 9.40
93Wójcik - Standio Magdalenaponiedziałek14.30 - 15.300.18
94Wojtyńska Kamilawtorek12.30 - 13.30pokój nauczycieli
95Wolecka Justynapiątek6.45 - 7.451. 29
96Wolińska Biankaśroda11.30 - 12.30B.0.14
97Wolniak - Zalewska Ewapiątek7.00 - 8.00pokój nauczycieli w-f
98Wrzos Joannawtorek6. 45 - 7.451.25
99Żyława Katarzynaponiedziałek10.30 - 11.300.53

Zobacz także:

Drukuj