Konkurs międzyszkolny w ramach projektu

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzyszkolnym konkursie!

GŁOSOWANIE

Ogłoszenie wyników międzyszkolnego konkursu w ramach realizowanego projektu "Wędrówki turystyczne z matematyką w tle" zbliża się wielkimi krokami!

Przed oficjalnym ogłoszeniem wyników pozostaje nam jeszcze wyłonić zwycięzcę, który otrzyma Nagrodę Publiczności - będzie to dodatkowe wyróżnienie, które zależne jest w pełni od głosowania na profilu Facebook.

❗️Ważne - dwie zgłoszone prace zawierają sporą ilość elementów, dlatego przez oddaniem głosu można zapoznać się z nimi w pełnej okazałości klikając w linki poniżej:

Mateusz:

Tymon:

Co należy zrobić?

Do postu załączone zostały prace konkursowe - żeby oddać głos na wybraną z nich, należy kliknąć "Lubię to" ????
W liczeniu głosów uwzględnione zostaną tylko "kciuki w górę".

Czas na oddanie głosów - do 14.02.2021r. do godz. 22:00.

Serdecznie zapraszamy do głosowania! ????
Link ze zdjęciami do głosowania (kliknij)

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki międzyszkolnego konkursu realizowanego w ramach projektu "Wędrówki turystyczne z matematyką w tle" organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju we Wrocławiu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy podjęcia się zadania konkursowego!
Spośród nadesłanych prac, nasze szanowne jury wybrało zwycięzców w poszczególnych kategoriach ????
I miejsce - Tadeusz Majda
II miejsce - Milena Kucharska
III miejsce - Bartłomiej Kurcz
Klasy IV-VI
I miejsce - Mateusz Galik
II miejsce - Bruno Zybert
III miejsce - Tymon Mazur
Wyróżnienie - Zuzanna Barczewska
Klasy VII-VIII
I miejsce - Gabriela Kopeć
II miejsce - Emilia Świetlik
III miejsce - Julia Kulińska
Nagroda Publiczności ????
Dodatkowe wyróżnienie przyznane przez osoby oddające swoje głosy na Facebooku trafia do Tymona Mazura ????
Serdecznie gratulujemy!