Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Pomoc psychologiczna i prawna dla osób z Ukrainy

Po rozwinięciu wpisu przedstawione są miejsce, gdzie można uzyskać wsparcie psychologiczne, ale i pomoc prawną.

———————————————————————————————————————————————————

INTERWENCJA KRYZYSOWA

Bezpłatna pomoc psychologiczna (w języku ukraińskim, polskim, angielskim i rosyjskim) dla obywateli Ukrainy potrzebujących wsparcia psychologicznego.
Psycholodzy i psychoterapeuci z naszej poradni udostępnili dodatkowe godziny przyjęć dla obywateli Ukrainy (dzieci i dorosłych) potrzebujących specjalistycznej pomocy.
Konsultacje są dostępne w wersji bezpośredniej i online.
Istnieje możliwość zrealizowania jej w 4ech językach: polskim, angielskim, ukraińskim i rosyjskim.
Zapraszamy zainteresowane osoby do wcześniejszej rejestracji.
E-mail: rejestracja@poradniahomine.com

КРИЗОВА ІНТЕРВЕНЦІЯ

Безкоштовна психологічна допомога (українською, польською, польською, інструкторською та російською мовами) для всієї України, яка потребує психологічної підтримки.
Психологи нашої клініки надали додаткові години прийому для громадян України (дітей та дорослих) та тих, хто потребує допомоги.
Консультації доступні віч-на-віч та онлайн.
Отримати підтримку можна в чотирьох мовах: польська, англійська, українська та російська.
Запрошуємо бажаючих попередньо зареєструватися.
Тел: 500 012 016
Електронна пошта: rejestracja@poradniahomine.com