Skarbnica dla Rodzica

Bezpłatne warsztaty dla rodziców pt. "Jak przetrwać burzę?" (profilaktyka zachowań agresywnych)

Szanowni Rodzice!

Zapraszamy Was na mini warsztaty pt.: „Jak przetrwać burzę?” (profilaktyka zachowań agresywnych). Warsztat kierujemy do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i klas I – III. Skupimy się na temacie radzenia sobie z dużym napięciem i złością w relacjach rodzice-dzieci. Jeżeli złość szaleje w Waszej rodzinie, to spotkanie jest dla Was.

Kiedy?

21 września 2022 roku

godzina 9.00-11.00

w budynku Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2, przy ulicy Jedności Narodowej 117 we Wrocławiu