V PŁYWACKA SZTAFETA CHARYTATYWNA

Aktualizacja 9.12.2022: dzieciaki mają do przepłynięcia 45005 m.

Wolontariat Szkolny, Samorząd Uczniowski, Rada Rodziców naszej szkoły,

po raz PIĄTY! zapraszają Uczniów, Nauczycieli i Rodziców do udziału w V Pływackiej Sztafecie Charytatywnej, która odbędzie się 9 GRUDNIA 2022 r. o godz. 9.30 na basenie szkolnym w naszej szkole.

Wesprzyj poprzezć wpłaty na portalu zrzutka.pl https://zrzutka.pl/j973ce#

Celem sztafety pływackiej jest pomoc podopiecznym Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, połączenie charytatywności ze sportem i przedsiębiorczością.

Pomóc można sponsorując reprezentację swojej klasy lub reprezentując ją, płynąc w sztafecie.

Zasada jest prosta - trzeba znaleźć sponsorów, osoby lub instytucje, które zapłacą za wysiłek fizyczny pływaka. Wszystkie uzyskane pieniądze trafiają na konto Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci i są przeznaczane na potrzeby podopiecznych.

Cały dochód z pływania zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji, a w szczególności na zakup materiałów medycznych dla chorych dzieci i spełnienie przynajmniej niektórych ich marzeń.

Zadaniem całej społeczności szkolnej jest poszukiwanie sponsorów, którzy umożliwią start w sztafecie reprezentacji klasy.

Szczegóły organizacyjne można uzyskać u p. Danuty Niepołońskiej danuta.niepolonska@sp84.wroclaw.pl

Ważne informacje organizacyjne:

1. Opłata startowa wynosi minimum tylko 5 zł za 25 metrów każdego z uczestników sztafety. Klasy zbierają pieniądze do 8 grudnia 2022 r. Te, które zbiorą najwięcej, będą miały możliwość kibicowania swojej drużynie podczas zmagań na basenie oraz otrzymają drobne niespodzianki.
  2. Zgłoszenie do sztafety należy przekazać swoim wychowawcom: zgłoszenie udziału
  3. Wsparcie można dokonać na trzy sposoby:

a) przekazać swojemu dziecku, aby wpłaciło wychowawcy;

b) dokonać wpłaty na portalu zrzutka.pl https://zrzutka.pl/j973ce#

c) wrzucić do puszki w holu szkoły.

2 grudnia 2022 | Powrót do spisu wiadomości