Zaproszenie na Marsz

Zapraszamy na coroczny ŻÓŁTY MARSZ ŻYCIA.
Idziemy razem, ubrani na żółto, aby skierować uwagę przechodniów na to, co dla nas ważne: opiekę nad chorymi dziećmi, pomaganie, bycie razem. Chcemy, aby jak najwięcej osób widząc nas zrozumiało, że pomaganie daje radość, że pomagać może każdy i warto to robić od najmłodszych lat.
A nigdy nie jest za późno!

W tym roku maszerujemy z Placu Grunwaldzkiego ulicą Marii Skłodowskiej-Curie aż do Pergoli przy Hali Stulecia.
Startujemy 17 czerwca o 8:30, maszerujemy chodnikiem.
Jak zawsze ubieramy się na żółto, zachęcamy do wykonania transparentów, pozytywnych haseł i robimy hałas, a wszelkie instrumenty mile widziane, również te z nakrętek.
Marsz zakończy się na Pergoli i tam zacznie się FESTYN NAKRĘTKOWY.
Od 9.00 do 13.00 na dzielnych zbieraczy nakrętek będą czekali wolontariusze i atrakcje. W ten sposób chcemy podziękowań Wam wszystkim za wytrwałość, pamięć i bezinteresowną pomoc.

szkolny wolontariat wraz z koordynatorami:

Elżbietą Kolanowską i Danutą Niepołońską

12 czerwca 2019 | Danuta Niepołońska | Powrót do spisu wiadomości