Piknik osiedlowy

W sobotę, 15 czerwca 2019, odbył się piknik osiedlowy w Parku Tołpy, do którego przygotowania trwały od marca. Dyrektorami programowymi oraz producentami całego wydarzenia byli członkowie Samorządów Uczniowskich czterech ołbińskich szkół podstawowych. Impreza była organizowana przez Stowarzyszenie Żółty Parasol, wraz Radą Osiedla Ołbin i Partnerstwem dla Ołbina.

W naszej ekipie królowały Pola Sacewicz, Katarzyna Emerych, Karolina Miernik oraz Nikola Widacha.

Dziewczyny z naszego samorządu przygotowały naleśniki dla głodnych, lemoniadę miętową dla spragnionych, a chętnym robiły bransoletki z koralików.

W gorących promieniach słońca wystąpił nasz “Teatr Pokorny” w sześciu humorystycznych etiudach.

17 czerwca 2019 | Powrót do spisu wiadomości