Witajcie wakacje!

19 czerwca 2019r. temperatura już od samego rana przypominała nam, że lato w pełni i pora opuścić szkolne mury. Tego dnia uczniowie, wraz z rodzicami, przybyli do szkoły, na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy oraz nagrody, a rodzice listy gratulacyjne z rąk Pana Dyrektora Rafała Justa.

Dziś pożegnaliśmy absolwentów naszej szkoły, dla których zaczyna się nowy etap życia.

Szczególne gratulacje otrzymała Katarzyna Emerych, która została uhonorowana najwyższym wyróżnieniem naszej szkoły - „Złotą Sową”.

Na koniec wystąpiła grupa teatralna „Teatr Pokorny” oraz grupa taneczna. Uczniowie klas siódmych przekazali absolwentom życzenia od siebie.

Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców za wsparcie akcji pomocy dla naszej uczennicy Ewy.

Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

19 czerwca 2019 | Powrót do spisu wiadomości