II Opolski Bieg Belfra

W sobotę nauczycielska reprezentacja naszej Szkoły wzięła udział w II Opolskim Biegu Belfra: p. Dyrektor Rafał Just, p. pedagog Iwona Góra (wraz z mężem), p. Ilona Hillenberg i p. Aneta Mrozek-Hunkiewicz. Można było wystartować w marszu Nordic Walking na 5 km oraz pobiec 10 km. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwłaszcza Panu Dyrektorowi i p. Ilonie Hillenberg, którzy stanęli na podiach w Nordic Walking. (P. Góra i p. Mrozek-Hunkiewicz pobiegły). Pogoda dopisała, atmosfera była niesamowita! Po zawodach nauczyciele zjedli pyszny żurek/bigos czy gołąbki. Najważniejsze, że byli tam razem, wzięli udział w tej jedynej w swoim rodzaju imprezie oraz poznali się z całkowicie innej strony! To była naprawdę świetna zabawa! Mamy ogromną nadzieję, że w przyszłym roku wystartuje nas o wiele więcej, w końcu w naszej szkole jest około 70 nauczycieli!

II Opolski Bieg BelfraII Opolski Bieg Belfra

II Opolski Bieg Belfra