WROCŁAWSKIE TARGI WOLONTARIATU 2019

Po raz kolejny wrocławskie organizacje pozarządowe i instytucje publiczne przedstawią swoje propozycje współpracy kandydatom na wolontariuszy. 8 listopada 2019 r. (piątek) w godz. 11.00 – 18.00 w Galerii Dominikańskiej odbędą się Wrocławskie Targi Wolontariatu. W wydarzeniu weźmie udział kilkudziesięciu wystawców, którzy przygotowali stoiska informacyjne, grę targową, ścianę ofert, prezentacje, pokazy, animacje i konkursy.

Targi będą okazją do bezpośredniego spotkania z organizacjami, poznania ciekawych inicjatyw i ofert wolontariatu, podjęcia współpracy i spełnienia się w roli wolontariusza. Dają szansę na poszukiwanie inspiracji do własnych działań, poznanie wolontariuszy z innych krajów i osób realizujących swe marzenia przez pomaganie innym.

Przyjdź i odkryj smak pomagania innym! Do zobaczenia!

5 listopada 2019 | Danuta Niepołońska | Powrót do spisu wiadomości