Projekt „Kim zostanę, gdy dorosnę?” – spotkanie z p. Agnieszką Stożek

W poprzednim tygodniu w ramach projektu „Kim zostanę, gdy dorosnę?” odwiedziła nas niesamowita osoba p. Agnieszka Stożek. Pani Agnieszka w kl.3c opowiedziała o zawodzie pielęgniarki, który wykonuje z pasją!

Specjalistka w ciągu 26 lat brała udział w trudnych operacjach, rozwija się również w epidemiologii. Poza wiedzy dot. zawodu, dzieci dowiedziały się dlaczego warto jeść śniadanie i jak powinna wyglądać profilaktyka przeziębień (warto nosić czapki i suszyć do końca głowę po basenie). Dzieci miały mnóstwo pytań, na które z uśmiechem na twarzy Pani Agnieszka odpowiadała. Nasza prelegentka przekazała gadżety na Rowerowy Maj, a 6 najbardziej aktywnych dzieci otrzymało worko-plecaki. Pani Stożek obiecała jeszcze odwiedzić mury naszej szkoły – dziękujemy za cudowne spotkanie i zapraszamy ponownie!

14 listopada 2019 | Iwona Góra | Powrót do spisu wiadomości