Piłkarskie osiągnięcia naszych uczniów

Miło nam poinformować, że w turnieju Mane Cup 2019 (sezon jesień/zima) organizowanym przez klub Game Sport Wrocław nasi uczniowie osiągnęli spektakularne sukcesy.

Bramkarzem zespołu Ślęza 3 był Czarek Wawrzyniak, który bardzo dobrze strzegł bramki.

Wyróżnionym zawodnikiem Ślęzy 1 został Iwo Czyczerski.

Najlepszym bramkarzem całego turnieju został Cyprian Bukowski.

W turnieju brało udział 13 drużyn z całego Dolnego Śląska, m.in. Parasol Wrocław (dwie drużyny), Lechia Dzierżoniów, Chojnik Jelenia Góra, Polonia Wrocław, Gryf Świdnica, Łużyce Lubań, KS Łozina, Game Sport Wrocław oraz AP Roberta Szczota Twardogóra)

Warto zaznaczyć, że Ślęza I Wrocław została pokonana tylko 2 razy, a z boiska nie schodziła ani razu z wynikiem remisowym. Ślęza II Wrocław natomiast zaliczyła tylko jedną porażkę w fazie pucharowej w ostatnim meczu.

27 listopada 2019 | Powrót do spisu wiadomości