Magia Teatru

26 listopada 2019 r. dzieci z klasy Id wybrały się na warsztaty plastyczno-teatralne do WCTD. W ten niezwykły dzień miały okazję wykazać się kreatywnością i umiejętnością współpracy w grupach tworząc wspólną pracę plastyczną pt. ”To nie jest ręka”.

W trakcie zadań teatralnych wzmocniły pewność siebie,pracowały na scenie nad emocjami. W tym kameralnym teatrze zobaczyły jak można tworzyć scenografię w trakcie spektaklu i na chwilę przenieść się w inny świat. Aktywny udział oraz zaangażowanie wszystkich dzieci wpłynęły korzystnie na integracje klasy, a spacer po naszym pięknym mieście pozwolił na poznanie nowych jego zakątków -Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Cepelii pełnej przecudnych rękodzieł. Po powrocie z wycieczki postanowiły podzielić się swoimi wrażeniami eksponując swoje prace na wystawie w szkole. Serdecznie zapraszamy do jej obejrzenia:)

27 listopada 2019 | Jolanta Lewandowska | Powrót do spisu wiadomości