II Mikołajkowy Turniej Tańca

17 grudnia w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Tańca. Na taneczne zmagania przyjechały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4, SP nr 18, SP nr 32, SP nr 34, SP nr 44, SP nr 67, SP nr 70, SP nr 90 oraz SP nr 91.

Gościliśmy także panią Ewę Szczęch - dyrektor Wydziału Szkół Ponadpodstawowych i Specjalnych. Zgromadzoną publiczność oraz uczestników powitał dyrektor szkoły Rafał Just wraz z autorką i koordynatorką projektu „Taniec, moja nowa pasja”, panią Alicją Majewską. Podczas II edycji turnieju swoje zdolności taneczne przedstawiło ponad dwieście par pierwszoklasistów, którzy przygodę z tańcem rozpoczęli w bieżącym roku szkolnym oraz kilkanaście par koleżanek i kolegów z klas czwartych.
Dzieci zaprezentowały bardzo wysoki poziom, co zostało docenione przez sędziów i nagrodzone medalami. Wśród finalistów znaleźli się także uczniowie naszej szkoły – Aleksandra Kwiatek oraz Jakub Giergowski z klasy I b, a w zaawansowanej grupie tanecznej wyróżniony został Alexander Brecht z klasy IV b.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że dalej będziecie rozwijać swoją taneczną pasję.

28 grudnia 2019 | Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości