Wizyta w MPK

We wtorek, 10 grudnia uczniowie klasy II c udali się do siedziby MPK przy ul. Prusa, by zanieść upominki zebrane w ramach akcji fundacji „Zobacz Mnie i zostań moim Mikołajem” i wrocławskiego MPK. Prezenty trafiły do niewidomych i niesłyszących dzieci z dwóch wrocławskich ośrodków: przy ul. Kamiennogórskiej i Dworskiej. Dziękujemy!

W ramach podziękowania zostali zaproszeni przez Prezesa MPK Wrocław Pana Krzysztofa Balawejdera do zwiedzenia zajezdni MPK. Specjalnie podstawiony autobus zawiózł drugoklasistów do zajezdni przy ul. Obornickiej, gdzie zobaczyli dyspozytornię oraz zapoznali się ze specyfiką pracy kierowców MPK. Przejazd przez myjnię oraz siedzenie na miejscu kierowcy autobusu, to tylko niektóre atrakcje, których mogły doświadczyć dzieci podczas wspaniałej i pouczającej wycieczki, którą uczniowie na długo zapamiętają.

12 grudnia 2019 | Danuta Niepołońska | Powrót do spisu wiadomości