Zimowe opowieści

Klasa 2c wzięła udział w zajęciach warsztatowych zorganizowanych w bibliotece szkolnej dnia 16.01.2020r.

Pani Antonina Połch przeczytała uczniom opowiadanie Marioli Jarockiej pt. : ”O bałwanku, co się z wiosną zaprzyjaźnił”. Po przeczytaniu opowiadania uczniowie klasy 2c wykonywali zadania z wykorzystaniem metod Pani Doroty Dziamskiej „Edukacja przez ruch”. Zajęcia z wykorzystaniem metod edukacji przez ruch prowadziła Pani Aleksandra Witkowska. Dzieci tworzyły zimowe krajobrazy na kartkach A4, wypełniały swoje prace kredkami pastelowymi, uzupełniały je wycinankami. Zajęcia skorelowane były z ćwiczeniami umiejętności matematycznych. Tok zajęć połączony był z muzyką i ruchem. Uczniowie klasy 2c pracowali bardzo aktywnie i twórczo.

22 stycznia 2020 | Antonina Połch | Powrót do spisu wiadomości