Spotkanie autorskie z Panią Małgorzatą Gizak

Klasa 2b wzięła udział w spotkaniu autorskim zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną we Wrocławiu. Spotkanie odbyło się 17.01.2020 r.

Pani Małgorzata Gizak jest autorką książki pt.: „Poznajmy się. Mam na imię złość”. Autorka w swojej książce zapoznaje dzieci z emocjami towarzyszącymi im każdego dnia. Jej książka ukazuje sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami, ułatwia dzieciom poznawanie własnych uczuć i radzenie sobie z nimi. Podczas spotkania uczniowie pracowali aktywnie: przedstawiali różne emocje za pomocą kostki edukacyjnej, ćwiczyli metody radzenia sobie z trudnymi emocjami takimi jak złość, wstyd, niezadowolenie, wypowiadali się na tematy związane z emocjami, rysowali miejsca gromadzenia się emocji w ludzkim ciele. Spotkanie zakończyło się wręczeniem Pani Małgorzacie Gizak podziękowania za zorganizowane warsztaty i podpisaniem przez autorkę książek oraz wspólnym, pamiątkowym zdjęciem.

22 stycznia 2020 | Antonina Połch | Powrót do spisu wiadomości