WYNIKI WYBORÓW DO ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2020/2021

25 września 2020 roku odbyły się wybory, w wyniku których wyłoniono skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2020/2021. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą, w trakcie której kandydatki i kandydaci prezentowali swoje programy.

Komisja Wyborcza zadbała, aby wybory odbyły się zgodnie z prawem i czterema podstawowymi zasadami, które stanowią, że są one powszechne, równe, bezpośrednie i tajne.

Od samego rana Komisja Wyborcza, w składzie: Marcelina Denes, Maja Guzek, Amelia Jasłowska, Zuzanna Kalecińka, Wiktoria Stranin, Wiktoria Wawrzak, nadzorowała przebieg głosowania. Uczniowie, po okazaniu ważnego dokumentu potwierdzającego ich tożsamość oraz po podpisaniu się na liście wyborców, mieli możliwość oddania głosu na jednego z jedenastu kandydatów.

Do głosowania uprawnionych było 378 uczniów. W głosowaniu wzięło udział 198 uczniów. Oddano 197 ważnych głosów. Frekwencja wyniosła 52,38%.

Do Zarządu Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej nr 84 we Wrocławiu zostali wybrani:

Nina Andruszków klasa 6a

Lara Okólska klasa 8a

Wiktoria Pikus 7c

Anastazja Sokalska 8b

Justyna Ząbek 7a

Gratulujemy Zarządowi Samorządu Uczniowskiego oraz życzymy wielu pomysłów i zapału do pracy.

Gratulujemy też pozostałym kandydatkom i kandydatom. Liczymy na Waszą kreatywność i zaangażowanie.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głosy. Świadczy to o Waszej dojrzałości i odpowiedzialności.

25 września 2020 | Powrót do spisu wiadomości