Czy znów wygramy Rowerowy Maj? :)

To wspaniała zabawa z licznymi nagrodami, która trwa od 4. maja do 31. Maja. Polega na tym, że uczniowie przyjeżdżają do szkoły rowerem/na rolkach/na deskorolce/na hulajnodze :)

NAJWAŻNIEJSZE SĄ ZGODY RODZICÓW! Jeśli ktoś z Państwa jeszcze tego nie zrobił, prosimy o zgłoszenie udziału dziecka na Librusie na konto „Rowerowymaj koordynator” lub w klasach 0-5 wychowawcom klas:)

Liczy się każda zgoda i każdy przejazd, który musi być odnotowany!

Rowerowy Maj (RM) to rywalizacja międzyszkolna i międzyklasowa – wygrywa szkoła/klasa, która ma najwyższą procentową tzw. „frekwencję rowerową”. W Rowerowym Maju wygraliśmy 2x aż 10 tys. zł! To dzięki nim zamontowaliśmy stojaki na rowery, hulajnogi, stację napraw rowerów, wieszaki na deskorolki oraz dodatkowy monitoring!

Prosimy o przygotowanie sprzętów i porządnych zabezpieczeń, w przypadku, gdy uczniowi nie robi różnicy czy wybrać np. rower czy deskorolkę, prosimy o wybór deskorolki i schowanie jej do szafki :) Jest nas dużo, a musimy się wszyscy pomieścić :) Zapisujemy w kalendarzu datę 4.maja – środa – RUSZAMY!

Chętnych podzielić się z nami zdjęciami/filmikami pokazującymi aktywne przejazdy naszych uczniów zapraszamy do kontaktu Librusie z „Rowerowymaj koordynator”

Więcej info: https://rowerowymaj.eu/

26 kwietnia 2022 | Powrót do spisu wiadomości