Tak świętowaliśmy Dzień Bibliotekarza!!

Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek i Tygodnia Bibliotek (8 – 15 maja), panie z naszej biblioteki – p.Tosia i p.Kasia, przygotowały dla naszych uczniów gry i zabawy literackie! „Czym odznacza się Ananiasz?”, „Gdzie znajdowała się szkoła, do której uczęszczał Marcin Borowicz?”, „Jak Hagrid nazwał trójgłowego psa?”, „Jakie wiersze napisała Maria Konopnicka” – na te i inne pytania odpowiadali uczniowie klas 4-8 i 1-3.

Zainteresowanie biblioteczną zabawą było ogromne! Na przerwach ustawiały się długie kolejki do pudełek z pytaniami. Było sympatycznie i wesoło. Każdy uczeń w nagrodę za poprawną odpowiedź otrzymał upominek:) Był także tort!!

Dziękujemy za piękne życzenia, piękne kartki z życzeniami i ciekawe książki!!!!

Konkurs na kartkę dla biblioteki wygrała klasa 1b!!!

Wyróżnienie – klasa 7c!!

Gratulujemy!!!