Zbiórka darów dla zwierzaków!

Pomoc niesiona zwierzakom w naszej szkole ma niesamowity wymiar!

Tylko w tym roku szkolnym udało nam się zebrać i przekazać dary, którymi w pełni, aż po sam dach, zapełniliśmy łącznie 6 samochodów! Dzięki Wam udało się uzbierać ogromne ilości karmy dla psów i kotów, podkłady higieniczne, ręczniki, smycze, miseczki, zabawki, transportery i wiele, wiele innych!

Całoroczna zbiórka darów zasiliła Wrocławską EKOSTRAŻ. Na rzecz Ekostraży przekazane zostały również pieniążki zebrane w czasie Festynu Truskawkowego.

Wsparciem objęte zostały również zwierzaki, które pochodzą z terenów Ukrainy objętych konfliktem zbrojnym – zarówno tu u nas na miejscu tuż po ich przewiezieniu, jak i te znajdujące się jeszcze na samym froncie.

Zwieńczeniem całorocznych starań była wizyta przedstawicielki Ekostraży. Pani Marta odwiedziła nas z małymi jeżykami! Opowiedziała o zwyczajach jeży, ale i o tym jak udzielić im pomocy

W imieniu wszystkich braci mniejszych składamy przeogromne podziękowania wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i innym zaangażowanym w zbiórkę osobom.

Jesteście niesamowici!

Paulina Płóciennik

Natalia Ogrodnik

Mikołaj Pisarski

P.S. W przyszłym roku oczywiście wracamy z akcją!

15 czerwca 2022 | Paulina Płóciennik | Powrót do spisu wiadomości