Akcja WODA=ŻYCIE

3 listopada odbyło się spotkanie w ramach podsumowania akcji WODA=ŻYCIE.

W dniu 3 listopada gościliśmy w szkole panią Oksanę i jej trzynastoletniego syna Stanisława, mieszkańców Lwowa, którzy przyjechali podziękować naszej szkolonej społeczności za pomoc, którą zorganizowaliśmy dla osób walczących na froncie w Ukrainie. Pani Oksana i jej syn są wolontariuszami w Lwowskim Miejskim Batalionie Obrony Terytorialnej LEW i jako cywile pomagają wojsku w obronie mieszkańców Ukrainy. Goście spotkali się z dyrekcją, asystentkami do spraw dzieci z Ukrainy Alą Matuk i Natalią Rumma oraz panią Danutą Niepołońską i wolontariuszami zaangażowanymi w akcję WODA=ŻYCIE. Wolontariuszom został wręczony dyplom dla wszystkich uczniów naszej szkoły z podziękowaniem za zbiórkę środków na zakup tabletek do uzdatniania wody dla osób walczących na froncie w Ukrainie.

15 listopada 2022 | Grzegorz Ocharski | Powrót do spisu wiadomości