Już wkrótce Wrocławski Bieg Sponsorowany!

Nasza szkoła już 21 marca weźmie udział w siódmej edycji Wrocławskiego Biegu Sponsorowanego.

Pierwszy dzień wiosny warto zacząć z przytupem. Jak co roku, zapraszamy Was do udziału we Wrocławskim Biegu Sponsorowanym, z którego dochód zostanie przekazany na działania statutowe Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Pergola przy Hali Stulecia znów wypełni się pozytywną energią.

Na czym to polega? Łączymy przyjemne z pożytecznym i biegając (lub maszerując), zbieramy fundusze na wakacje oraz turnusy rehabilitacyjne dla dzieci. Uczymy się przy tym zaradności (szukamy sponsorów), ale też świętujemy nadejście wiosny ubrani we wszystkie kolory tęczy – barwny ubiór pożądany! – cieszymy się chwilą i wspieramy z całych sił. Jesteśmy z podopiecznymi Fundacji i działamy dla nich, poświęcając swój czas, dając z siebie wszystko!

Koniecznie sprawdźcie ten filmik -> https://hospicjum.wroc.pl/nasze-akcje/wroclawski-bieg-sponsorowany/

Akcję w naszej szkole koordynują panie: Danuta Niepołońska, Sylwia Kutrzuba, Małgorzata Madajczak, Justyna Wolecka, Marzena Gaczoł.

Zapisy oraz wpłaty (pozyskane od sponsorów) u Wychowawców.

Biegniemy dla tych, którzy już niestety nie pobiegną.

9 marca 2023 | Szkolny Wolontariat | Powrót do spisu wiadomości