Ostatni Nakrętkowy Festeyn

11 czerwca odbył się Żółty Marsz oraz Nakrętkowy (niestety już ostatni) Festyn, który był podziękowaniem od Fundacji "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci" dla wolontariuszy i zbieraczy nakrętek za ich wkład i wsparcie podopiecznych Fundacji.

Było kolorowo i intensywnie. Warkoczyki, tatuaże, malowanie buziek, musztra, quizy, gry i zabawy na dmuchańcu - nie było czasu na nudę!

Warto też wspomnieć, że dwie z naszych uczennic zostały docenione przez jury w konkursie "Żółty żonkil symbolem życia". Jagoda Kurek (6b) zajęła 2.miejsce w konkursie literackim, natomiast Lena Białkowska (1d) otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym! Brawa dla dziewcząt, których prace znajdą się w fundacyjnym kalendarzu na 2025 rok <3

Można by wiele opowiadać, ale... obraz bardziej odda klimat tej imprezy niż słowa :)

14 czerwca 2024 | Szkolny Wolontariat | Powrót do spisu wiadomości