Wybory Samorządu Uczniowskiego

W dniu 15 października w naszej szkole odbyły się wybory do władz Samorządu Uczniowskiego. Lokal wyborczy znajdował się w bibliotece szkolnej, gdzie uczniowie mieli możliwość oddania swoich głosów na kandydatów. Wybory były doskonałą okazją do nauki odpowiedzialności obywatelskiej i zrozumienia, jak ważne jest uczestniczenie w procesach decyzyjnych, które kształtują przyszłość naszej społeczności.

Z radością informujemy, że wybory wygrała Alina Onysko z klasy 8b, której serdecznie gratulujemy! Życzymy jej wielu sukcesów w pełnieniu tej odpowiedzialnej funkcji oraz owocnej współpracy z całą społecznością szkolną. Wszystkim uczestnikom i kandydatom dziękujemy za zaangażowanie, a uczniom za udział w głosowaniu, pokazującym, że przyszłość naszej szkoły jest w dobrych rękach! Bardzo dziękujemy Pani Tosi za gościnę i wsparcie w pracy komisji wyborczej.

16 października 2024 | Angelika Krynicka, Joanna Osenkowska | Powrót do spisu wiadomości