Rekord RKO 2024/2025

W Europejskim Dniu Przywracania Czynności Serca pokazaliśmy całemu światu, że pierwsza pomoc jednak jest dziecinnie prosta!

16 października 2024r. punktualnie o godzinie 12:00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 84 we Wrocławiu 148 osób wzięło udział w Biciu Rekordu w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Swoich sił w udzielaniu pomocy mógł spróbować każdy, bo wiek nie powinien być żadną wymówką - nasi najmłodsi ratownicy uczęszczają do pierwszej klasy!

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Fantastycznie daliście sobie radę. A teraz poszukajcie siebie na filmie oraz na zdjęciach ????

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie w akcję.

Było przepięknie! ❤️

Do zobaczenia w przyszłym roku!

PS Wiecie dlaczego podkład muzyczny to "Baby shark"? Ciekawostka od naszego gościa specjalnego Pana Jakuba – w rytm tej piosenki powinno się wykonywać uciśnięcia klatki piersiowej tj. 100-120 ud/min.

21 października 2024 | Natalia Ogrodnik | Powrót do spisu wiadomości