Wieści szkolne
Wycieczka do Ścinawy
Klasa 6a (pod opieką swojej wychowawczyni i pana Karola Rzepiennika) wybrała się na dwudniową wycieczkę do Ścinawy. W tamtejszym Pałacyku uczniowie brali udział w licznych warsztatach – od sportowych i integracyjnych, przez plastyczne i chemiczne, aż po ich ulubione zajęcia kulinarne.
Urocza i spokojna miejscowość, do której z Wrocławia można wygodnie dojechać pociągiem, bardzo przypadła wszystkim do gustu. Uzupełnieniem wycieczki był rejs po Odrze, tym razem już we Wrocławiu, statkiem „Driada”. Uczniowie kl. 6a po raz kolejny pokazali to, jaką są zgraną, radosną i pełną energii grupą!
24 czerwca 2026 | Elżbieta Kolanowska | Powrót do spisu wiadomości



