Zajęcia dodatkowe płatne

Akademia Sportowa w Naszej Szkole!

Zapraszamy dzieci z klas 1-3 do wkroczenia na Drogę do Sportu! Już w październiku w naszej szkole startują nowe zajęcia multisportowe. Treningi prowadzone będą przez trenerów koszykarskiego Śląska Wrocław, siatkarskiej Akademii Gwardii Wrocław oraz akademii piłkarskiej Coerver Coaching Dolny Śląsk. Nad sportowym rozwojem dzieci będzie czuwał także trener przygotowania motorycznego. Zajęcia odbywać się będą we wtorki i czwartki w godzinach 13:40-15:00. Zachęcamy do zapisów, liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.roadtosport.com/akademia

Zajęcia z piłki nożnej dla chłopców

Zajęcia taneczne

HAJDASZ

W trakcie zajęć realizowanych przez CENTRUM HAJDASZ zapewniamy zachowanie wszelkich nakazanych standardów bezpieczeństwa sanitarnego, zarówno przez ogólnie obowiązujące przepisy w Polsce, przepisy prawa miejscowego, ale także zasady wprowadzone przez Dyrekcję Szkoły, w której zajęcia są realizowane.

Program Crea Dance 4 Friends - to BEZPIECZNA zabawa i nauka:

- HIP-HOP, JAZZ, TIK TOK TRENDS, ZASADY FAIR PLAY (zasady dobrego zachowania), GRY INTERAKTYWNE, GAME DANCE, FIT I ZDROWE PLECY, ZAJĘCIA LIFESTYLOWE, DISCO, MODA

Dodatkowym elementem jest uruchomiona przez nas aplikacja edukacyjna (bezpłatna dla dzieci), której innowacyjność mierzona jest na skalę międzynarodową. Aplikacja ta zbudowana jest w sposób przystępny i intuicyjny dla wszystkich dzieci. Posiada gry, rebusy, a nawet możliwość nauki tańca. Jednym słowem aplikacja stwarza możliwość kontynuacji zajęć w domu i przede wszystkim jest bezpieczna dla dzieci.

Wszystkie dzieci na specjalnych pokazach, na których prezentują swoje umiejętności przed rodzicami otrzymują wyróżnienia w postaci dyplomów, medali lub statuetek.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, trwają 45 minut, miesięczny koszt wynosi 78zł. Ruszają już od października.

Pierwsze zajęcia sią niezobowiązujące. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Zajęcia z języka angielskiego

TAEKWON-DO