Rowerowy Maj - dzień trzeci

W dzisiejszych zmaganiach pierwsze miejsce zajmuje klasa 3c, drugie 4c, trzecie 2b, którą gonią klasy 1a i 3a!

Mamy już 232 aktywnych uczestników akcji! :-) Liczy się każdy przejazd, każdy uczeń (ze zgodą rodzica)! Zachęcamy do udziału także tych uczniów, którzy jeszcze nie wzięli udziału w akcji, bo z aktywności fizycznej płyną same korzyści! A czy każdy wie dlaczego warto jeździć na rowerze/deskorolce/hulajnodze/rolkach? Prosimy porozmawiajcie o tym z dziećmi w domach i szkołach!

PS. Jutro niespodzianka! Pani pedagog Iwona Turzańska rozda skromne upominki dla uczniów, którzy przyjechali do szkoły 3 lub 4 razy w tym tygodniu! Proszę się nie martwić, jeśli niektórzy uczniowie nie uzyskali tylu punktów w tym tygodniu, ponieważ wszyscy uczniowie, którzy wezmą udziału akcji choć raz zostaną również nagrodzeni na koniec maja albo i wcześniej :-) Mamy nadzieję, że jutro będzie więcej aktywnych dzieci!

9 maja 2018 | Iwona Turzańska | Powrót do spisu wiadomości