Rowerowy Maj - dzień czternasty

Rowerowy Maj - Dzień czternasty

4 dni do końca akcji – walczymy do końca! PROSIMY, BY WSZYSTKIE DZIECI JUŻ DO KOŃCA JEŹDZIŁY CODZIENNIE! :-) Dziś prowadzi klasa 3c, potem 2b i 1a!

Nim rozpoczęła się akcja Rowerowy Maj, wszystkie klasy w naszej szkole miały przeprowadzone zajęcia przez pasjonatów jazdy na rowerze czy kolarstwa. Bardzo wielu naszych gości przyszło opowiedzieć o miłości do kolarstwa i przede wszystkim po to, by zachęcić naszych uczniów do udziału w akcji. Niech ich zaangażowanie nie pójdzie na marne! Oto przypomnienie naszych gości z kwietnia :-)

- Pani Dorota Teodorczyk przeprowadziła żywe lekcje w klasach 0a, 0b, 2a i 2b m.in. o podróżach rowerowych do Włoch

- Pan Piotr Sawicz przeprowadził żywe lekcje w klasach 3a i 3b i pokazał czym się różnią od siebie różnego typu rowery oraz zasponsorował gadżety i upominki dla najbardziej aktywnych uczniów :-)

- Pan Cezary Grochowski przeprowadził po dwie godziny dydaktyczne w klasach 4a, 4b, 4c, 5a, 5b, 6a, 6b, 7a, 7b m.in. na temat korzyści płynących na temat