Już po turnieju! Zajęliśmy II miejsce!

11 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbył się turniej tańca towarzyskiego, w którym wzięli udział uczniowie z pięciu wrocławskich szkół realizujących projekt "Taniec moją nową pasją!".

Gościliśmy uczniów szkół: SP 109, SP 71, SP 18 oraz uczniów SP 32, którzy zajęli I miejsce w turnieju. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy I d, II a oraz III b. Dzieci podzielone na grupy zaprezentowały cztery tańce (walc angielski, cza-cza, samba, polka). Wśród najlepszych tancerzy, na podium stanęli Roksana Sobczyk i Borys Trupkiewicz z klasy Id, Wiktoria Skrzek i Hubert Brzozowski z klasy IIa oraz z klasy III b - Natasza Zawadzka i Alexander Brecht, Ania Omilanowska i Jakub Kałus oraz Marysia Piotrowska i Michał Czternasty. Tańczące dzieci dostarczyły mnóstwo wzruszeń zarówno rodzicom jak i nauczycielom.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom! Z podziwem patrzyliśmy jak dużo nauczyli się nasi podopieczni! To dopiero początek przygody z tańcem!

Przed uczniami następne lekcje tańca i turniej 1 czerwca. Już cieszymy się na kolejne sukcesy i wspaniałe przeżycia.

18 grudnia 2018 | Iwona Krawczyk | Powrót do spisu wiadomości