Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym "Z wędką na Ty"

W dniu 14 stycznia podczas apelu nastąpiło uroczyste wręczenie nagród laureatom międzyszkolnego konkursu „Z wędką na Ty”” zorganizowanego przez Polski Związek Wędkarski.

Jury nagrodziło prace aż 10 uczniów z naszej szkoły:

Roberta Kulińskiego z kl. IIa, Hani Bartoń z kl. IIIb, Zuzi Faściszewskiej z kl. IIIb, Kasi Florek z kl. IIIb, Marysi Dobrowolskiej z kl. IIIb, Marysi Piotrowskiej z kl. IIIb, Nataszy Zawadzkiej z kl. IIIb, Michała Czternastego z kl. IIIb, Szymka Swareckiego z kl. IIIb oraz Igora Szlęka z kl. IIIb.

Oprócz pamiątkowych medali, wszyscy „młodzi artyści” otrzymali bony podarunkowe do sieci sklepów EMPIK.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie w przygotowanie prac. Laureatom gratulujemy talentu oraz pomysłowości.

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej edycji konkursu w kolejnym roku szkolnym.

16 stycznia 2019 | Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości