Spotkanie z wierszem

15 lutego 2019 r. uczniowie klas młodszych uczestniczyli w finale Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Spotkanie z wierszem”. Choć za oknem jeszcze zimowa aura, to dzieci przeniosły nas w prawdziwie wiosenny nastrój.

Przedstawiciele klas 0- III zaprezentowali wiersze, których tematem przewodnim były „Kwiaty, motyle, zieleń traw. W zielone z poezją się baw”. Występy młodych „aktorów” oceniało jury w składzie pani Dyrektor Renata Czarnobrewa - Fuksińska, pani Dyrektor Marzena Włodarczyk i pani Elżbieta Kolanowska. Różnorodność interpretacji sprawiła, że każdy występ był niepowtarzalny, a jury po długich naradach ogłosiło następujące wyniki:
I miejsce - Maria Piotrowska z klasy 3 b
II miejsce- Luana de Oliveira Moura z klasy 1 a
IIImiejsce - Iga Szczepankiewicz z klasy 3a.
Jury postanowiło także wyróżnić:
Aleksandrę Kwiatek z klasy 0 a, Jana Tykierko z klasy 1 c, Oliwię Dadał z klasy 1 d, Halszkę Wróblewską i Mirę Bogacką z klasy 2 b.
Marysia, Luana i Iga będą reprezentować naszą szkołę w eliminacjach dzielnicowych XIX Konkursu „Spotkanie z wierszem”. Trzymamy już za dziewczynki kciuki!
Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy wspaniałych występów i życzymy dalszych sukcesów!

20 lutego 2019 | Maria Grzegórzko Danuta Niepołońska | Powrót do spisu wiadomości