Projekt "Aktywni-Pozytywni" - spotkanie z panią Laurą Downar-Zapolską

W poprzednim tygodniu w ramach projektu Aktywni-Pozytywni gościła w naszej szkole triatlonistka Pani Laura Downar-Zapolska. Pani Laura naszym najmłodszym dzieciom (kl. 0b i 0c) przybliżyła temat triatlonu – jest to połączenie pływania, biegania i kolarstwa.

Dzieci demonstrowały każdą z tych dziedzin, a co ważniejsze – miały za zadanie przydzielić odpowiedni sprzęt do każdego z wymienionych sportów – np. piankę do pływania, kask do kolarstwa. Uczniowie byli zachwyceni! Pani Laura potrafiła rozmawiać z uczniami ich językiem i zachęcić do aktywności sportowej. Maluchy miały wiele pytań i z pewnością opowieści o startach w tego typu zawodach zapamiętają przez długi czas! Dziękujemy za wspaniałą lekcję i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym!

25 marca 2019 | Iwona Góra | Powrót do spisu wiadomości