Pasowanie na Czytelnika

Uczniowie klasy 1b zostali uroczyście pasowani na czytelników biblioteki szkolnej w dniu 7.11.2019r. Po zapoznaniu z biblioteką, zasadami korzystania z księgozbioru i zasadami poszanowania książek uczniowie złożyli przysięgę, że będą dobrymi czytelnikami szanującymi książki, obowiązki czytelnika i korzystającymi z wiedzy i mądrości zawartych w książkach.

Pan dyrektor Rafał Just pasował każdego ucznia księgą bajek i baśni a pani bibliotekarka wręczyła im pamiątkowe dyplomy. Po pasowaniu każdy uczeń wybrał swoją pierwszą książkę do przeczytania. Wszystkie klasy pierwsze zostały zapisane do grona czytelników biblioteki szkolnej i mogą korzystać z jej zasobów rozwijając zainteresowania czytelnicze.

11 listopada 2019 | Antonina Połch | Powrót do spisu wiadomości