Będziemy realizować projekt "Szkolna ulica"!

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,
już wkrótce w naszej szkole ruszy projekt - „Szkolna ulica”. Jego głównym celem jest zwiększenie bezpieczeństwa dzieci na drodze do szkoły.
Jak to będzie dokładnie wyglądało?
Od 1 października br., na pół godziny przed pierwszą lekcją, w godz. 7.30-8.00, będziemy udostępniać fragment ulicy bezpośrednio przy szkole dla dzieci, by ostatni odcinek mogły swobodnie przejść lub przejechać na rowerze bądź hulajnodze, w otoczeniu wolnym od ruchu samochodowego. Chcemy w ten sposób stworzyć przestrzeń, która będzie przedłużeniem podwórka szkolnego – miejscem spotkań przed lekcjami i rozmów, w którym dzieci poczują się swobodnie i bezpiecznie.

W załączeniu przekazuję informacje o realizowanym projekcie "Szkolna ulica". Bardzo proszę o zapoznanie się z treścią "listu do Rodziców".
W ramach części badawczej, uprzejmie proszę o wypełnienie wstępnej ankiety, znajdującej się w linku: https://liblink.pl/A0QbVjW407 do 26 września br.

Ruszamy z kampanią informacyjną, jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości, proszę o bezpośredni kontakt.
Do pobrania:

Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo dzieci!

Rafał Just

3 września 2021 | Powrót do spisu wiadomości