Mistrz Pięknego Czytania (klasy 4-8)

MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA W KLASACH 4-8 WYBRANY!!!

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania (29. września), w bibliotece szkolnej odbył się konkurs czytelniczy „Mistrz Pięknego Czytania” także dla uczniów klas 4-8.

Uczestnicy przystąpili do konkursu o godz. 9.00. Wcześniej losowali kolejność swoich wystąpień i przygotowany przez komisję tekst.

W klasach starszych uczniowie losowali teksty z następujących książek: „Władca Pierścieni” J.R. Tolkiena, „Zwiadowcy” t.1 J.Flanagana, „Kuba i Amelia” R. Kosika, „Charlie i fabryka czekolady” R. Dahla, „Nowe przygody Mikołajka” Sempe i Goscinnyego.

Prezentacje uczniów oceniała komisja w składzie: p.D.Niepołońska, p.K.Podgórska,,p.A.Połch, która wyłoniła Mistrzów Pięknego Czytania na poziomie każdej z klas:

????Joanna Adamek – Mistrzyni Pięknego Czytania na poziomie klas czwartych

????Halszka Wróblewska - Mistrzyni Pięknego Czytania na poziomie klas piątych

????Zuzanna Faściszewska - Mistrzyni Pięknego Czytania na poziomie klas szóstych

????Wiktoria Bielawska - Mistrzyni Pięknego Czytania na poziomie klas siódmych

????Justyna Ząbek - Mistrzyni Pięknego Czytania na poziomie klas ósmych