Spotkanie w rytmie emocji

Piątkowe przedpołudnie upłynęło nam w rytmie emocji, a wszystko za sprawą wyjątkowego gościa, który niespodziewanie odwiedził klasę III B – Korteza.

Piosenkarz chętnie opowiadał na nasze pytania i, co przyznajemy z radością, nieraz udało się nam go zaskoczyć, np. porównaniem jego osoby do magika czy prośbą o pokazanie sztuczki piłkarskiej. Mogliśmy zapytać o wszystko, co nas interesowało, i choć początkowo byliśmy nieco nieśmiali, to daliśmy radę!

Muzyk zdradził nam wiele cennych i ciekawych informacji o sobie, m.in.: w jaki sposób tworzy piosenki, co uznaje za swoje życiowe osiągnięcie, jak radził sobie na lekcjach i który ze szkolnych przedmiotów lubił najbardziej. Kortez dał nam również kilka cennych rad, zwracając naszą uwagę na znaczenie pracy zespołowej, a przy tym zachęcał do wierzenia w siebie i we własne możliwości oraz poszerzania horyzontów i próbowania nowych rzeczy.

Spotkanie upłynęło nam w przemiłej atmosferze – buzowało w nas wiele przeróżnych emocji, o czym mogliśmy „opowiedzieć” na naszych kartach pracy. Okazuje się, że radość, niepewność czy wzruszenie mają niejedną barwę, a biel może symbolizować smutek. Sam muzyk stwierdził, że nasze spotkanie ma żółty kolor, ponieważ było pozytywne i wyraziste, godne zapamiętania. Nie mogło też zabraknąć wspólnego zdjęcia, a niektórzy z nas narysowali portret artysty.

Pięknie dziękujemy za tę niesamowitą wizytę i polecamy się na przyszłość!

18 października 2021 | Marzena Gaczoł, Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości