Wyniki konkursu Broker Informacji

Uczniowie klasy 6c: Emilia Stoklosa, Marta Muklewicz, Maja Hassan i Aleksander Gorzeń przygotowywali się do międzyszkolnego konkursu związanego z wyszukiwaniem informacji w zbiorach bibliotecznych, w zasobach Biblioteki Miejskiej i w dostępnych internetowych wyszukiwarkach. Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowały się uczennice: Marta Muklewicz i Emilia Stokłosa. Etap międzyszkolny odbył się 13.03.2024 w Mediatece przy Placu Teatralnym 5. Dziewczynki były pod troskliwą opieką pani Danusi Niepołońskiej. :) Marta i Emilka w etapie międzyszkolnym konkursu Broker Informacji zajęły I miejsce. Gratulujemy dziewczynom osiągnięcia związanego z wyszukiwaniem informacji w zasobach bibliotecznych i internetowych.

14 marca 2024 | Antonina Połch | Powrót do spisu wiadomości