Wielkanocne warsztaty w MultiCentrum

W dniu 26 marca uczniowie klasy II b po raz pierwszy odwiedzili MultiCentrum przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Zaproszenie na warsztaty klasa II b otrzymała w nagrodę za zwycięstwo w szkolnym konkursie fotograficznym „W naszej szkole…”

Podczas zajęć w MultiCentrum drugoklasiści rozmawiali o polskich zwyczajach wielkanocnych oraz poznali wyjątkowe, świąteczne tradycje panujące w różnych krajach. W części warsztatowej dzieci tworzyły wiosenne konstrukcje z klocków oraz poznały zasady działania długopisu 3D. Pracując z długopisem uczniowie ćwiczyli cierpliwość, koncentrację uwagi oraz doskonalili swoje umiejętności manualne. Powstały oryginalne, trójwymiarowe pisanki, zajączki i kolorowe kurczaki. Zajęcia zafascynowały uczniów, wyzwoliły pozytywne emocje, mocno angażowały dzieci w proces twórczy.

26 marca 2024 | Joanna Szymańska | Powrót do spisu wiadomości