Wielkanocne Misterium

Uczniowie klas młodszych i starszych wzięli udział w przygotowanym przez siostrę Karinę Mrozik i Panią Katarzynę Kuligowską przedstawieniu pt.: „Wielkanocne Misterium”.

Dnia 27.03.2024 r. odbyły się dwa spotkania dla poszczególnych klas. Przedstawienie zaprezentowali uczniowie klas 3-5. Siostra Karina Mrozik zaprosiła zgromadzonych uczniów, nauczycieli, rodziców i dziadków do przeżycia nadchodzącego święta w oparciu o przygotowane przedstawienie przybliżające wydarzenia z życia Jezusa związane z Jego śmiercią i zmartwychwstaniem. Uczestnicy spektaklu prezentowali swoje role z ogromnym zaangażowaniem J Tanecznym akcentem był indywidualny występ uczennicy klasy 4a Julii Olszańskiej a wokalnym występ Pani Katarzyny Kuligowskiej. Przedstawienie wielkanocne zostało nagrodzone gromkimi brawami zgromadzonej widowni. Czas Świąt Wielkanocnych na pewno będzie przeżywany głębiej po obejrzeniu przygotowanego przez uczniów i nauczycieli spektaklu.

27 marca 2024 | Antonina Połch | Powrót do spisu wiadomości