Cykl wykładów popularnonaukowych – bliżej architektury

Zainteresowani uczniowie klas 7-8 mogą być uczestnikami cyklu wykładów organizowanych Na Wydziale Architektury przy ul. Prusa. Wykłady mają na celu zaangażowanie w rozwijanie pasji, wiedzy o architekturze i urbanistyce. Założeniem projektu jest zainspirowanie uczniów stojących przed wyborem ścieżki edukacyjnej i zawodowej oraz przybliżenie im specyfiki zawodu architekta. W trakcie spotkań wykładowcy podzielą się swoją pasją i doświadczeniem, przedstawiając architekturę jako dziedzinę łączącą sztukę, naukę i technologię. Cykl wykładów jest przewidziany w terminach 10.04 – 12.06.2024 r. w każdą środę w godz. 12.15 – 13.45 i może w nich wziąć udział grupa zainteresowanych uczniów. Dnia 17.04.2024 na wykładzie p. Andrzeja Sobolewskiego pt.:” Budować, czy przebudowywać – wyzwania współczesności wobec architektów” była klasa 7c i paru uczniów innych klas pod opieką pani Antoniny Połch.

19 kwietnia 2024 | Antonina Połch | Powrót do spisu wiadomości