Pielęgnujemy tradycje...

Tuż przed świętami spotkaliśmy się przy wspólnym stole, aby podzielić się opłatkiem, życzyć sobie tego, co najlepsze i w atmosferze pełnej ciepła i życzliwości pośpiewać kolędy.

Na stole przykrytym białym obrusem znalazły się przyniesione przez nas świąteczne smakołyki. Było bardzo odświętnie, uroczyście ale jednocześnie wesoło i miło. Wspólne przebywanie przy pięknie nakrytym stole to oczywiście też dobre maniery, które każdy z nas miał okazję szczególnie w tym dniu poćwiczyć. Z bardzo dobrym skutkiem, bo słowa „proszę”, „dziękuję” było słychać często. Mieliśmy też gościa – odwiedził nas pan Dyrektor, który życząc nam pięknych Świąt podarował każdemu z nas prezent - książkę „Basia i Boże Narodzenie”. Czytając nam jej fragment, zachęcił nas do poznania całej opowieści – z pomocą rodziców lub niektórzy być może już samodzielnie.

Dziękujemy bardzo za tę miłą niespodziankę pod choinkę!

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

2 stycznia 2018 | Powrót do spisu wiadomości