Akcja „Wielka paka dla futrzaka”

Jak co roku w naszej szkole odbyła się akcja „Wielka paka dla futrzaka”. Uczniowie z pomocą rodziców przynosili dla zwierząt ze schroniska karmę, miski, koce, ręczniki, a nawet zabawki dla psów. Wszystkie te dary zostały dostarczone do Wrocławskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. W imieniu podopiecznych ze schroniska podziękowania złożyła pani dyrektor Zofia Białoszewska-Woźniak.

Organizatorki akcji również dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w tej akcji. Nie zawiedliście zwierząt! Każda nawet najdrobniejsza pomoc z naszej strony przyjmowana jest z ogromną wdzięcznością w schronisku. Serdeczne podziękowania kierujemy też do Zosi z klasy 1 i jej mamy, pani Małgosi, która pomogła nam przewieźć dary do schroniska.

Organizatorki akcji:

Danuta Niepołońska, Maria Dędek