W Teatrze Lalek

23 lutego obie grupy zerówkowiczów wybrały się do Teatru Lalek, aby obejrzeć spektakl o intrygującym tytule "Krzywiryjek". Spektakl był bardzo kolorowy, z piękną scenografią, świetną grą aktorów, którzy niejednokrotnie schodząc ze sceny zaskakiwali małych widzów nawiązując z nimi bezpośredni kontakt. Przedstawienie pełne było śmiesznych scen, ale pod tą warstwą humoru (w końcu trzeba było jakoś rozweselić tytułowego Krzywiryjka, aby uczynić go fotogenicznym) kryła się gorzka prawda o poszukiwaniu prawdziwej akceptacji i miłości rodziców. Dorośli oglądający ten spektakl wspólnie z dziećmi, mieli zapewne po nim sporo powodów do refleksji. A jak widać na załączonych fotkach, niektórzy z nas po przedstawieniu próbowali naśladować tytułowego bohatera w pomysłach na "krzywe" miny. I bardzo dobrze wywiązali się z tej roli. ;)

23 lutego 2018 | Powrót do spisu wiadomości