W świątecznym nastroju po niemiecku - konkurs "Meine Osterkarte"

Wychylające się z trawy zajęcze uszy, kolorowe jajeczka w fantazyjne wzorki, kurczaczki, baranki i koszyczki...

...dużo jeszcze można by wymieniać, ponieważ kreatywność i fantazja uczniów klas siódmych jest godna podziwu! W piątek, 16 marca 2018 odbył się etap szkolny konkursu na kartkę wielkanocną w języku niemieckim: "Meine Osterkarte". Oprócz kolorowych ozdób na stronach tytułowych, kartki zawierały życzenia w języku niemieckim, napisane własnoręcznie przez uczniów. Niektórzy bardzo entuzjastycznie podeszli do tematu, że aż "pióra fruwały", inni natomiast wybrali dość oszczędne formy. Niestety tylko trzy kartki mogą wziąć udział w kolejnym etapie konkursu - będą to prace Poli Sacewicz (7b), Kasi Emerych (7a) oraz Julii Dobrzańskiej (7a). Wyróżnienia otrzymały również prace Oliwii Lampart (7a) i Klaudii Urbańskiej (7b). Gratulujemy! Frohe Ostern!!

16 marca 2018 | Bogna Adamczyk | Powrót do spisu wiadomości