"Gimnastyka dla języka"

Reprezentantka naszej szkoły - Marysia Piotrowska (2b) - wzięła dziś udział w XI Przeglądzie Wiersza i Bajki Logopedycznej "Gimnastyka dla języka". Konkurs organizowany był dla dzieci z wrocławskich szkół i przedszkoli. Marysia zaprezentowała wierszyk pt. Żaba na Żaglówce Anny Mikity i otrzymała piękną nagrodę.

Chłopcy z klasy 3c - Kuba PawlikKacper Ilski - wzięli udział w konkursie plastycznym. Stworzyli ilustrację do bajki logopedycznej napisanej przez panią Anię (logopedę z naszej szkoły). Również otrzymali nagrody.

Ich pracę można zobaczyć na wystawie w dniach 24.04.-11.05.2018 r. w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej, ul. Rynek 58.

Bajkę można przeczytać na stronie: http://przedszkole107.professo.pl/profilaktyka-logopedyczna/

Dyplomy dzieci otrzymają na uroczystym apelu, a nagrody można odebrać w gabinecie u pani logopedki.

Laureatom gratulujemy!

11 kwietnia 2018 | Anna Mężyk-Mazur | Powrót do spisu wiadomości