"Aktywni-Pozytywni" - spotkanie z...?

We wtorek w naszej szkole w ramach projektu „Aktywni-Pozytywni” gościła p. Dorota Teodorczyk. Przeprowadziła ciekawe zajęcia na temat jazdy na rowerze po mieście, a także pasji związanej z kolarstwem. Pani Dorota w klasach 2a, 2b, 0a i 0b opowiedziała o tym jak uczyła się jeździć rowerem oraz ile może trwać podróż na dwóch kołach do Włoch! Wszyscy uczniowie na rowerze p. Turzańskiej pokazywali i nazywali części roweru i dowiedzieli się z czego głównie on się składa. Jak zawsze był czas na pytania, np. „czy widziała pani wiewiórkę?” oraz zdziwienia odpowiedziami, bo Pani Dorota w górach widziała nawet czarną wiewiórkę!

Mamy nadzieję, że to zachęci naszych uczniów do aktywności fizycznej, a także do wzięcia udziału w ogólnoszkolnej akcji „Rowerowy Maj”. Pani Doroto, dziękujemy za poświęcony czas i wszystkie ciekawe anegdoty! :-)

12 kwietnia 2018 | Iwona Turzańska | Powrót do spisu wiadomości