Rowerowy Maj

ROWEROWY MAJ

Nasza Szkoła już dwukrotnie brała udział w ogromnej akcji „Rowerowy Maj”! Również w tym roku szkolnym 2019/2020 będziemy w niej uczestniczyć. W roku szkolnym 2017/2018 zdobyliśmy 7. miejsce we Wrocławiu w kategorii szkół o średniej wielkości, a w roku szkolnym 2018/2019 zdobyliśmy 1. miejsce we Wrocławiu w kategorii szkół o dużej wielkości.

Każde dziecko, które przyjedzie w czasie trwania akcji na rowerze, rolkach, deskorolce lub hulajnodze do szkoły otrzyma 2 naklejki. Jedną z nich będzie wklejać do indywidualnego dzienniczka rowerowego, a drugą na plakat klasowy.

Na uczniów czekają naprawdę ciekawe nagrody, więc już teraz warto pomyśleć z jakiego środka transportu będzie korzystać Państwa pociecha.

Kampania Rowerowy Maj ma na celu zachęcać jak największy% uczniów do przyjeżdżania do szkoły rowerem/hulajnogą/na rolkach/deskorolce. Jest to rywalizacja międzyszkolna i międzyklasowa, w której wszystkie aktywne dzieci otrzymują upominki!

Koordynatorem projektu jest pani Iwona Góra.

TO WSPANIAŁA SZANSA, KIEDY MOŻEMY ZROBIĆ COŚ WSPÓLNEGO MY WSZYSCY JAKO SZKOŁA!

Uczniów, rodziców i nauczycieli gotowych pomóc przy inicjatywie zapraszamy do gabinetu nr 1.12.